Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby

Pozostałe
7

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jak urządzić garderobę?
Garderoba wcale nie musi być dużym miejscem, aby zmieścić tam swoje ubrania oraz zachować w nich porządek. Możemy także na nią poświęcić wnękę w ścianie w sypialni. W przypadku, gdy mamy zamiar odizolować garderobę od sypialni, możemy zdecydować się na drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Urządzenie garderoby zależne jest przede wszystkim od tego, co mamy zamiar w niej magazynować. Wybór o tym, czy potrzeba nam dużo drążków na wieszaki, regałów lub szuflad, uzależniona jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy mamy. Decydując o meblach do garderoby powinniśmy pod uwagę wziąć także to, czy potrzebne nam dodatkowe miejsce na różne sprzęty, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

świetnym wyborem do niewielkiej garderoby jest nabycie szafy na wymiar. Jest to rewelacyjna metoda na zwiększenie przestrzeni na swoje rzeczy oraz przeróżne dodatki. Do niedużej garderoby dobrze jest kupić meble na wymiar sprzedawane przez firmę Komandor, która wytwarza ładowne szafy ubraniowe. Dobrze jest przemyśleć także nabycie szafy narożnej, która pozwoli na zwiększenie dostępnego miejsca do przechowywania.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto także zamontować w swojej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy jest to odzielne pomieszczenie. Pozwala to na powiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest konieczna do uchylenia klasycznych drzwi. W takiej sytuacji możemy zdecydować się dostępne na rynku gotowe rozwiązania bądź drzwi przesuwne na wymiar, które znajdują się w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Musimy zadbać też o oświetlenie. Powinno ono docierać do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. W związku z tym, jeśli Twoja garderoba to duże pomieszczenie, musimy zatroszczyć się, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że maja one różne formy i bez problemu można je zamontować tam, gdzie się tylko chce.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Istotny detal każdej garderoby stanowi lustro. Bardzo duże lustro pełni dwa istotne zadania. Jest ono potrzebne podczas wyboru odzieży, a także powiększa optycznie pokój. Jeśli Twoja garderoba jest mała, dobrze jest zdecydować się na lustro wiszące. W takiej sytuacji warto zdecydować się na nabycie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(6 votes)
Written by admin